Михайло Ізюмський.Отже, сподобався мені найбільше Рецепт успіху від "Бучач-Арт"! Ви молодці, сам так хочу! І залюбки відвідаю ваш Арт-Двір, хоча б віртуально. А для того щоб можна було його віртуально відвідати, і щоб реальних відвідувачів запрошувати, радий буду разом зі своїми колегами створити для вас сайт!

Vova Voronyk. молодці))

Мирослав Ліщинський. Згадуючи всіх поетів, які були в дворику, Галина Прибула, напевне, виступила найбільш емоційно :) Чудово підготовлений виступ, музичний супровід, причому окремий до кожного твору, розповіді про особисте і відповідно до них підібрана поезія, яка чіпляє за душу, наповнюючи серце емоцією смутку чи радості. Пані Галина перший раз на сцені. І при цьому, все зробила на відмінно!
 
Сергей Ермаков. Чудово. Перший виступ на сцені. Навіть заради того щоб давати таку нагоду людям варто влаштовувати Арт-Двори. Молодці.
 
Зоряна Биндас.  Сьогоднішній Бучач - це просто космос. Виступали там нині з Називним відмінком. Неймовірно, душевно, тепло! Багато було теплих прийомів і виступів, але так нас не зустрічали ще ніде, ну мене - точно:) Після виступу люди підходили, ділились враженнями, дякували%)) Арт-двір - місце, де просто затишно, люди, які ним опікуються, шалені! =) Просто хочеться дякувати всім і кожному окремо.
 
 Євген Мехеда. Арт-двір у будинку, де здається жив лауреат нобелівської премії з літератури, Агнон. Дуже прикольно. Квадратний дворик, брезент від дощу, сцена, колонки, розставляємо штук п'ятдесят стільців. Я починаю переживати, але чомусь не сильно. Прапор партії регіонів на балконі другого поверху. Перший, який я побачив, за кілька тижнів. Виходимо на сцену. Василь посередині. Йому дали перше слово, щоб він про нас розповів, щоб ми поговорили трохи про враження і всяке таке. Першою починає читати Олена поезію. Люди сприймають добре. І дивляться уважно. Це взагалі дуже позитивно, що існують такі явища, коли малесеньке містечко має свою якусь культурну і просвітницьку віддушину. Закінчується служба і одразу потому люди прямують у Арт-двір, бо знають,що там буде якась цікавинка. Це надзвичайно тішить. Я вирішив читати перше про собак у своєму житті. Відчуваю, як розслабляюсь і відчуваю схвалення людей. Читаю з задоволенням і смаком. Сам радію. Наче травлю якусь свою байку, а не виступаю. Круто. Пауза - питаннячка з залу. Про те, хто наші батьки. І продовжуємо. Знову першою задає градус і рівень Олена. Залишається хвилин п'ятнадцять до сьомої і я берусь до малої прози, яку відбирав. Вийшло дуже мило. Мужичок у літах, тезка Нестора Махна, сказав пильнувати мову, але і що класно написано. Дуже приємно було там виступати. Думаю, дебют пройшов добре. Дивилося на нас 37 чоловік. Решта злякались погоди. Але тим не менш, я залишився задоволений і ними, і моїми товаришами і собою. 
 
Тетяна Іваніцька. Повірте, в Арт-Дворі бути на сцені- це не просто виступати, це- насолоджуватись спілкуванням із публікою...))) Такої щирої та домашньої атмосфери, яка настільки захоплює немає ніде))

Оксана Балуцька. Гурт "ОДЕОН" виступав майже на закритті сезону, адже 29 вересня буде останній захід, і наступний, третій сезон, розпочнеться аж в травні. Тож від себе хочемо сказати велике СПАСИБІ Віктору Гребеньовському за запрошеня, чудовий прийом, незабутню атмосферу та чудові враження, що залишились в нас від Арт-Двору,а також подякувати всім, хто був присутній з нами того чудового вечора!!! До зустрічі, Бучач, до зустрічі, Арт-Двір, побачимось наступного сезону!!!

 
Радіо"Свобода".  Завдяки ініціативі активних місцевих жителів, у Бучачі Тернопільської області існує Арт-Двір. Він розташований у дворику в центрі міста. В теплий період року там по неділях відбуваються різноманітні мистецькі події: концерти, виступи народних колективів, літературні читання та інше. Автором ідеї створення в Бучачі мистецького майданчика, де будь-який житель зможе долучитися до культури, є музикант Віктор Гребеньовський. Він розповів, що на його ідею відгукнулася місцева влада і допомогла з документацію та, разом із місцевим підприємцями, грішми. А бучачани самі приходили і запитували, чим можуть допомогти в облаштуванні дворика й залюбки виконували те, що потрібно. 
 

 
Юлія Михалецька. Жителі міста дуже люблять відвідувати Арт-Двір. На заходах люди часто підспівують та підтанцьовують виконавцям. Створення мистецького майданчика дуже позитивно вплинуло на розвиток культури міста. Відвідувачів приваблює те, що тут неформальна обстановка, без "попсових" концертів, а є тільки щирість, новаторство та приємна атмосфера. Найбільше глядачів можна побачити в Арт-дворі під час музичних номерів, літературних читань або презентацій книг.
 
  
Володимир Савельєв.  Ми (Периферія) висловлюємо щиру подяку за запрошення Віктору Гребеньовському ! Дякуємо за знайомство із справжнім Бучачем та його мешканцями, такими щирими, глибоко інтелігентними та привітними людьми. Мені ще жодного разу не доводилося розповідати про особисте людям у залі інакше, ніж у пісні. Я вчора уперше поділився з глядачем тим, що справді наболіло. І після цього аж відчув наскільки ці люди стали мені рідними та небайдужими. Особисто я хочу подякувати за таку важливу річ, як "спонтанний приступ натхнення", який стався в мене в Арт Дворі: просто руки зачесалися писати, робити, малювати, кувати (за професією я коваль)... А це дорожче і важливіше від усього! Тому укотре Дякую! І, сподіваюся, до зустрічі!
 
 
 Микола Шпаковський ( «Шафа Шамана»)Дякуємо усім присутнім за оплески і те, що дійсно нас слухали і шкода, що ми мусили поспішати на останню маршрутку із Бучача додому. Від цієї спеки, недосипання, маршруток та надто слухняних слухачів - ця знимка вийшла дещо розмитою. Бо коли я дійсно зустрічаю уважного слухача, то починаю перейматися тим, як ми виглядаємо збоку. А їх тут багато, різні покоління, від 10 до 80-ти років. Так змогли зробити «Арт-Двір» у Бучачі люди із ентузіазмом, без цілі наживи з мистецтва, які просто валять вперед. І їм я дуже вдячний і також за смачні вареники, ви зробили мій день незабутнім.»
 
все, що сьогодні було зі мною в Бучачі - фантастичне. крутий проект Артдвору (мистецької платформи посеред звичайного міського дворику), який зробили двоє-троє небайдужих людей. шістнадцятирічна модераторка; яка взяла насправді вдумливе і глибоке інтерв"ю; неймовірно зворушливі і відверті історії молодих читачів та обійми-поцілунки-добрі побажання літніх. Mariana Maksymiak, я вже дякувала, але мушу подякувати ще раз. ну які ж ви круті.ілунки-добрі побажання літніх. Mariana Maksymiak, я вже дякувала, але мушу подякувати ще раз. ну які ж ви круті.
 
Віктор Підгурський Дай Боже всім причетним до цього чудового проекту наснаги і поваги. Це чудово і вартує того, аби такі АРТ-ДВОРИ з*явилися в інших малих містах як Тернопілля, так і нашої України... Тай зрештою і у великих містах також... БРАВО БУЧАЧ!!!
 
Olena Ravchuk Молодці,кожне місто,містечко має свою родзинку,свою душу.І лише зрозумівши її полюбиш уе місто сім серцем!!!! А в Бучачі стільки шарму,елегантності, дивної історії,що це місто потрібно пропагандувати.Бучач-це родзинка тернопілля.
 
‪#‎andzh‬ ‪#‎artdvir‬ ‪#‎гастролідомосєда‬   "Бучач порадував - гостинність 80го левела) Дякую Art Dvir Buchach за запрошення і родині Диганів за прийом) До зустрічі!) 

 
Гурт "Фіра", Ірина Музика та Сергій Степанів.  Концерт 10 07 2016. в «Артдворі» м.Бучач
Древній Бучач зустрічав нас своїми величними спорудами погідного недільного дня. Ратуша, Пінзель, Стрипа…сьогодні цей асоціативний ряд, що пов'язаний із Бучачем, поповнився словом «Артдвір». Він створений місцевими активістами та активно живе мистецьким життям вже 5 років, та Фіра потрапила сюди вперше. Найбільше вразила особлива атмосфера. Старий будинок, сцена в дворику, ароматна кава в кавярні, квіти, літературні читання та дуже інтелігентна та вишукана публіка, що вочевидь має внутрішній запит на всілякого роду мистецькі акції. Особливо тішила чисельна присутність молоді. Трохи пограли, поспівали, поспілкувалися…Тепло було на душі, і небо синє-синє теж підспівувало нам…Приїдемо ще до Бучача. Там гарно. Там живуть активні та свідомі люди,що творять самотужки цікаве та наповнене життя для себе та громади, не скаржаться, не нарікають на відсутність коштів та державних програм, а просто-працюють. Дякуємо, що ви є. Успіху!!!!
 
Zuzu Panic. Бучач - місто, в якому хочеться творити. Дякуємо, друзі, за цю можливість і такі неймовірно щирі враження. До зустрічі!)