Світлина від Art Dvir Buchach.

21 серпня Євгенія Сенік та «BugsBunnyacoustic».

 

О 17 годині, відвідувачі Арт-Двору, разом із модератором зустрічі Віктором Гребеньовським, розмовляли про збережені та втрачені пам`ятки паркової культури. Розмова видалася доволі насиченою та цікавою. Виявляється, дуже часто, попри рутину, ми не помічаємо дивовижних речей, які знаходяться зовсім поруч, що можемо сказати і про пам`ятки паркової культури.

О 17:30 Мар`яна Максим`як, куратор Літературного центру імені Агнона, презентувала відвідувачам Арт-Двору короткотермінову літературну резиденцію, котра діятиме впродовж серпня, вересня та жовтня у межах проекту "Аґнон: 50 кроків, щоб зрозуміти". Резиденція є частиною ширшої програми за однойменною назвою, котра має на меті вшанувати ювілейний рік з часу отримання Шмуелем Йосефом Аґноном, уродженцем Бучача, Нобелівської премії у галузі літератури. Разом із тим відбулася розмова із першою резиденткою програми - письменницею Євгенією Сенік та презентація книги авторки "Країна У, або казки чужим дітям".

Світлина від Art Dvir Buchach.

Завершенням вечора у мистецькому дворику став виступ чудового емоційного тернопільського гурту «BugsBunnyacoustic». Щиро дякуємо виконавцям за щирі пісні та позитивний настрій і з нетерпінням очікуватимемо нових зустрічей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити