Недільний день 13 серпня, це зустріч з Анастасією Ющак та ансамблем "Опус"

В першій половині недільного АРТ-двору, 13 серпня, слухачі мали можливість насолодитися ніжною, щирою, часто, контрастною поезією від Anastasia Yushchak


Запам’яталися твори про альпініста і його прагнення досягнути високих вершин, при цьому, забування про найріднішу людину поруч, також анонси і самі вірші про сильне кохання двох людей, котрі не звертали уваги на думку оточуючих та про рідну мову від самих українців у Польщі. І це тільки частинка від усього поданого протягом вечора.


Як говорить сама Анастасія: «Бог може відкривати той самий рядок Біблії для двох людей по різному». Так і поезія. Всьому свій час. Хтось відразу вловлює суть, іншому це дається за наступним прочитання, а хтось, можливо, бачить суть, про яку сам автор і не догадується :)


В даний момент твори Анастасії Ющак не можна знайти в друкованому вигляді. Слова авторки: «Із останнього написаного я нічого не публікую, читаю лише на літературниках)». При цьому, навчання у дівчини розпочинається аж у жовтні, то ж можливо буде змога організації ще одного літературного вечора до середини вересня.
Думаємо, якщо ми своєю активністю до цього повідомлення покажемо потребу цьому, то Настя знайде можливості, щоб це реалізувати.

 

О 18 годині 13 серпня у затишному дворику виступали талановиті музиканти із бучацького ансамблю "ОПУС".

Вони виконували прекрасні мелодії світового рівня під супровід фортепіано, скрипки, флейти та інших музичних інструментів. Чудова казкова музика торкала струни душі кожного глядача та викликала неймовірне захоплення.

Оригінальним розбавленням програми було залучення глядачів до виконання одного твору, для яких інструментами стали повітряні кулі та карнавальні язички-гудки :)
Також, був розіграний цікавий приз на знання виконаної музики. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити