Минулої неділі, 20 серпня, Провід Бучацького Пласту в АРТ-дворі проводив "Сходини для дорослих".


Ми запитали Олексія Сагайдачного (Alex Sahajdachnyj), відвідувача АРТ-двору, про його враження від цієї події. Очікували отримати невеличку відповідь на декілька речень, а взамін отримали ось такий великий яскравий відгук:

"Дуже сподобалосядавно цікавився ПЛАСТом та й друзі-ПЛАСТуни ( Світлана Бандусяк та Микола Вайда) неодноразово запрошували відвідати сходини. Тож коли Світлана подзвонила і сказала про збори - вирішив піти і... - не пожалкував  Дізнався більше про їхню історію, структуру та ПЛАСТові особливості, такі як: вітання, молитва, спів на початку та вкінці сходин , веселі ігри, виховницьку волонтерську діяльність,  та гарну уніформу         (яка може багато розповісти про свого власника) та багато іншого. 
Приємно вразила відкритість ,доброта❤️ та щирість  ПЛАСТунівДуже дякую подрузі Тетяні , Оксані, Ірині  і Наталії    та другові Володимиру  за цікаву екскурсію у життя організації та всім за просто гарно проведений час  І хоча мені не вдалося зав'язати жодного вузлика ( було таке цікаве завдання) та надіюсь, що на зборах ми зав'язали маленький вузлик дружби і неодноразово ще зустрінемось у майбутньому  "
Фотоальбом зустрічі: https://goo.gl/Z9pSct

P.S. Дуже приємно, що в нашому місті Бучач, серед інших осередків Тернопільщини, «Пласт» є одним із найактивніших і масовим. За це велика подяка керівництву!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

О 18 годині проходив активний обмін думками щодо можливостей бюджетного відпочинку в Україні та за кордоном, в якому прийняли участь Тетяна Іваніцька, Михайло Дячек, Олег Шкляренко, Віктор Гребеньовський та присутні. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити