10 вересня 2017 року в АРТ - дворі м.Бучач відбувся концерт "Пісня серед нас" гурту "Надвечір"я" Територіального центру.

Співаками виконано 15 українських пісень. Під час концерту прозвучали гуморески та вірші у виконанні учасників гурту. Концерт відвідали люди похилого віку та молодь. Всі присутні отримали гарний настрій та позитивні емоції. На завершення концерту зі словами вдячності виступив директор Територіального центру А.М.ЛИСИЙ. Для учасників гурту "Надвечір"я" було організовано солодкий стіл.

 

Учора в бучацькому Арт-дворі гостювала прекрасна Наталка Римська з Ідою Фінк та її "Подорожжю". Дякую їй і організатору зустрічі Віктору Гребеньовському за цей посів добра. Може колись зійде...
У Арт-дворі та біля пам'ятника Агнону налічив десь зо три десятки туристів з Ізраїлю. Так що знаменитий нобеліант приносить місту вже й прямі туристичні дивіденди :)


Бучачу - моє шанування також за якісне відновлення історичного джерела, біля якого начебто колись відпочивав король Ян ІІІІ Собеський з військом.
Культурне місто, що й казати !

Олександр Степаненко (м.Чортків)

Додати коментар


Захисний код
Оновити