Виставку "Бучач в Instagram" анонсувало багато українських інтернет-видань. Підготовка до неї тривала з жовтня минулого року і аж до кінця квітня. І ось 17 травня відбулося її відкриття.


Більше пів року тривав збір фото з краєвидами міста через мобільний додаток Instagram. Долучитися до акції міг кожен бажаючий. Потрібно було лише зробити оригінальне фото Бучача та викласти в мережу з відповідними тегами.

Організатори мали на меті розповісти про красу рідного міста якомога більшій кількості людей, саме тому для втілення такого проекту вибрали соціальну мережу з величезною кількістю користувачів. Фото на виставці, які були відібрані, вразили своєю оригінальністю та креативністю. Це стало новим досвідом для міста – захоплювати красу та мальовничість свого оточення через маленький об’єктив мобільної камери. 

Як пише організатор проекту Мар'яна Максим'як на своїй сторінці в FB, «цю виставку робили усі, хто фотографував Бучач через мобільний додаток #Instagram , а я із Дмитром Садовим усі найкращі фото зібрали, впорядкували, здизайнували, написали цікаві тексти і вийшов ось такий проект. Дякую усім, хто допомагав у його реалізації, зокрема Софії Дяк, а також Каті Слободян! Взагалі, без вас усіх-усіх (а це понад 80 юзерів, чиї близько 200 фотографії увійшли у виставку!) це було б неможливо!»

Хто цього тижня не мав змоги оцінити цей креативний проект, зможе побачити виставку до середини липня щонеділі в Арт-Дворі, а в будні – в холі райдержадміністрації.

Мовний центр «ABC»

Також цього вечора на нашому мистецькому майданчику відбулася презентація мовного центру «ABC», який віднедавна функціонує у місті Бучач.

Представники проекту в цікавій формі представили себе, розповіли про заходи, які вже відбулися під їхнім керівництвом, а також поділилися планами на майбутнє. Зокрема, мовний центр «ABC» запрошує дітей та дорослих приєднуватись до найближчих подій, які відбудуться влітку, щоб при бажанні покращити свої навики володіння іноземною мовою.

 

Лабораторія журналістської майстерності J.Lab

Наступною частиною цього надзвичайно насиченого вечора в Арт-Дворі була презентація проекту @J.Lab» (м.Острог), яку провели студенти Національного університету Острозька академія - Леся Хом'як та наша бучачанка Юля Михалецька.

Дівчата з захопленням розповідали про суть, ідею та мету проекту, а також поділилися цікавими історіями з тих зустрічей, які вже відбулися в його рамках.

Довідка: «Лабораторія журналістської майстерності J.Lab працює при кафедрі журналістики Національного університету Острозька академія. Засновник – ст. викладач кафедри журналістики, кандидат філологічних наук Роман Тарасович ШУЛИК.

Мета проекту – створити умови для навчання журналістів, що зможуть серйозно конкурувати з випускниками найкращих українських шкіл. Тому J.Lab пропонує матеріальну, теоретичну, методичну та менторську базу для підтримки студентських медіапроектів, індивідуальний розвиток студента-журналіста та зустрічі зі спеціалістами, що вже успішно працюють у медіаіндустрії.»Надзвичайно чудово, що існують такі цікаві, нестандартні студентські ініціативи. Бажаємо учасникам цього проекту багато наснаги та натхнення! Ви молодці! Нехай усі задуми здійсняться! 

А ми маємо з чого брати приклад у просуванні своїх навчальних проектів.

 

Рух «Твоя Країна»

«Кожен українець до 25 років має побувати в усіх областях України»,- під таким гаслом відбулася ще одна надзвичайно цікава та корисна презентація Всеукраїнського руху "Твоя Країна" від ФРІ під модерацією Євгена Демченка.

У формі бесіди та цікавих опитувань представники руху розповіли відвідувачам Арт-Двору про «Твою країну» і спонукали бучачан також приєднуватися до цих захоплюючих поїздок.

Зі слів організаторів руху, цей проект, в першу чергу, – це подорожі з обов’язковою перспективою розвитку особистості і досягненням основної мети – «щоб якомога більше українців побачило якомога більше України». 

Рух «Твоя Країна» є не стільки туристичним, скільки країнознавчим і просвітницьким. До того ж проект – повністю відкритий для співпраці з різноманітними організаціями чи окремими людьми, які хочуть показати своє місто чи село. А ще, за словами організаторів, цей рух включає не лише кількаденні поїздки у різні міста, а й подальшу комунікацію з учасниками.

Детальнішу інформацію про проект, а також онлайн-анкету можна знайти за посиланням: bit.ly/tvoja_krajina_organketa

Приєднуйтесь, друзі! Виходьте із зони комфорту, адже можливості для саморозвитку та пізнання світу навколо стали, як ніколи, близькими для кожного! 

Усе в наших руках!

 

  

Дует "Tik Tu"

Завершилася вечірня програма в Арт-Дворі вечіркою з нагоди відкриття виставки "Бучач в Instagram" від чудового тернопільського музичного інді-поп дуету "Tik Tu".

Хоча електронна музика на нашому мистецькому майданчику за чотири сезони звучала вперше, відвідати таку подію вирішило справді багато молоді. А все завдяки чудовому інді-поп дуету, який зібрав усіх з допомогою того фантастичного жіночого голосу та електронних мотивів. Без сумніву, всі глядачі отримали море незабутніх вражень.

Як зізналися наші гості, цей виступ був їхнім «бойовим хрещенням» за межами рідного міста. Мабуть, бурхливі оплески по завершенню стали свідченням того, що пройшли вони це «хрещення» на відмінно!

АРТ-двір щиро дякує дуету "Tik Tu" за чудовий вечір! Бажає багато натхнення, творчих злетів та хорошої оригінальної музики!Спільнота гурту ВК: http://vk.com/tiktu

Відео:  https://youtu.be/vDEfE9ug09U

                                                            Тетяна Іваніцька

 

Більше фото: http://www.artdvir.org/index.php/2013-02-05-20-10-39/photo/2015/2015/17

Додати коментар


Захисний код
Оновити